Z pochodzenia góralka świętokrzyska.

Z pasji marzycielka, podróżniczka i górołaz. Jeżdżę kiedy tylko się da i gdzie się da, wysyłam stamtąd pocztówki. Każdą wolną chwilę spędzam w drodze, a szczególnie w górach – wspinam się, chodzę, biegam, jeżdżę na nartach, albo po prostu siedzę z gorącą herbatą w schronisku. Słucham szumu fal i wącham zapach lasu.

Cenię sobie relacje międzyludzkie, wolę poznać ciekawych ludzi, niż zwiedzić słynne zabytki. Ale ponad wszystko poszukuję pięknych i oryginalnych miejsc, gdzie mogę poczuć prawdziwą łączność z naturą.

Z wykształcenia „umiem w komputer”, ale zdarza mi się również pisać i tworzyć jakieś bardziej artystyczne rzeczy. Jakiś czas pracowałam też w branży outdoorowej. Aktualnie zajmuję się rozwojem marki Integrowanie Przez Wspinanie i mam przyjemność wkręcać wszystkich chętnych w ten fantastyczny sport 🙂

A dlaczego Szpejara? Kocham różne szpeje i sprzęty, mam słabość do kupowania i testowania nowych gadżetów i ciuchów sportowych (na czym zawsze cierpi mój portfel). Zawsze w plecaku mam niezbędny zestaw szpeju light&fast. Jeżeli potrzebujesz kupić jakiś sprzęt, a nie wiesz jaki, to prawdopodobnie znam idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb (i wiem gdzie i za ile najtaniej możesz to kupić…) Taki mały nałóg.